با دانستنی های اورولوژی بیشتر آشنا شوید

Articles

دانش خود را بیشتر کنید...

Articles

LongTextSep

درمان سرطان پروستات

درمان سرطان پروستات فرآیندی چند روشی است. این روش‌ها هم درمان متعارف و هم غیرمتعارف (هومیوپاتی: درمانی که در افراد سالم علائم بیماری را بروز می‌دهد) شامل می‌شود. بهترین نتایج درمان طولانی مدت توسط عواملی همچون سن، مرحله سرطان پروستات و وضعیت سلامت عمومی بیمار بدست می‌آید.

بیماری جنسی مقاربتی برای مردان

بیماری جنسی مقاربتی ده­‌ها میلیون فرد را در آمریکا تحت تاثیر قرار می‌­دهد و حدود 20 میلیون عفونت جدید سالانه بوجود می‌­آورد، با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، آقایان ممکن است از ابتلای‌شان به عفونت اطلاع نداشته باشند؛ چرا که بسیاری از مردان آلوده علائمی ندارند. گرچه این به این معنا نیست که عفونت جنسی به سلامت‌شان آسیب نمی‌­زند.

اورولوژیست کیست؟

اورولوژیست کسی است که در زمینه مراقبت از سلامت دستگاه ادراری تخصص دارد. در زمان یونانیان و مصریان قدیم، پزشکان به طور پی‌درپی رنگ، بو و بافت ادرار را مورد آزمایش و بررسی قرار می‌دادند. آنان برای تشخیص بیماری‌ها، حباب‌ها، خون و دیگر نشانه‌های موجود در ادرار را نیز چک می‌کردند.

پزشک آقایان

تمام بزرگسالان بالای 18 سال باید به عنوان بخشی از رژیم درمانی خود توسط پزشک معالجِ اولیه، به طور مرتب مورد معاینه و آزمایش قرار بگیرند. با این حال، مردان، تمایل کمتری به انجام این توصیه و در اولویت قرار دادن مراجعه به پزشک برای تست سلامتی دارند.