آنچه باید درباره ما بدانید

ABOUT US

درمان بیماری خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید
دکتر سید علی تحویلدار متخصص اورولوژی
Dr.Tahvildar

دارای 25 سال سابقه پزشکی، دارای بیش از 12سال سابقه تخصص ارولوژی
استاد دانشگاه آزاد قم، دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران و انجام حدود پانصد عمل پیوند.

عوامل زمینه ساز و روش‌‎های درمان سنگ کلیه
kidney stone

سنگ‌های کلیوی رسوبات سختی هستند که در داخل کلیه‌ها و از نمک‌های اسیدی و املاح ساخته می‌شوند؛ علل ایجاد سنگ‌های کلیوی متعددند، ولی شایع‌ترین علت آن غلیظ شدن ادرار است که باعث کریستالی شدن و چسبیدن مواد معدنی به یکدیگر می‌شود.

صرف نظر از دارو‌های مسکن و نوشیدن مقادیر زیادی مایعات، درمان‌های دیگر غیر ضروری هستند، ولیکن به هر جهت درمان می‌تواند در پیشگیری از سنگ‌های مکرر در افراد مستعد کمک کننده باشد.

تصاویری از محیط مطب

GALLERY

متن تست

بیمارستانها و بیمه های طرف قرارداد

Hospital And Insuranse

کلیه خدمات درمانی ارولوژی در بیمارستان های گلپایگانی، ولی عصر و کلینیک مادر توسط دکتر تحویلدار ارائه می شود.طرف قرار داد با بیمه های: تامین اجتماعی، نیروی های مسلح و خدمات درمانی.

‌سازمان‌ تأ‌مين‌اجتماعي‌ با بر‌عهده‌ داشتن‌ وظيفه‌ اجرا، تعميم‌ و گسترش‌ انواع‌ بيمه‌هاي‌ اجتماعي‌ در چارچوب‌ قوانين‌ مربوطه‌ و با رعايت‌ اصل‌ عدالت‌ در ورودي‌ها و خروجي‌ها و نگاه‌ بلندمدت، نقشي‌ اساسي‌ در صيانت‌ از نيروي‌ كار و بهبود مناسبات‌ ايفا مي‌كند.

بیمه تامین اجتماعی Insurance

سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح مسئولیت تأمین خدمات درمانی خانواده بزرگ نیروهای مسلح، شامل کارکنان شاغل، بازنشستگان، وظیفه بگیران و عائله تحت تکفل آنها و مستمری بگیران و کارکنان وظیفه و عائله تحت تکفل ایشان را برعهده دارد.

بیمه نیروهای مسلح Insurance

این سازمان با عقد قرارداد با کلیه بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی دولتی، برخی بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها، داروخانه‌ها و پزشکان در بخش خصوصی به ارائه خدمات به بیمه شدگان خویش می‌پردازد.

بیمه خدمات درمانی Health Insurance

مركز درماني حضرت وليعصر(عج) با هدف ارائه خدمات درماني با كيفيت مطلوب به تمام شهروندان با احترام به حقوق بيمار به عنوان ماهيت وجودي سازمان و تلاش در جهت كسب رضايت او، پايبندي به استانداردهاي درمان ايمن و تمركز بر برنامه های بهبود می باشد.

بیمارستان ولی عصر استان قم Valiasr Hospital

این بیمارستان با داشتن 242 تخت مصوب و بیش از 170 تخت فعال و حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب و کارکنان متعهد، این مرکز را به عنوان یکی از بهترین بیمارستان های غیردولتی استان در ذهن و قلب بیماران تبدیل کرده است.

بیمارستان گلپایگانی استان قم golpayegani Hospital

کلینیک تخصصی جراحی های محدود مادر انجام دهنده عمل های جراحی سرپایی و کوچک می باشد.
این کلینیک در استان قم و با پزشکانی مجرب آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران محترم می باشد.

کلینیک مادر استان قم Mather Clinic